Mohou Ganodermu – Reishi užívat děti

Lepší otázka by asi byla: Proč a kdy by měly děti užívat Reishi – Ganodermu? Ganoderma se často používá, protože velmi dobře působí u potíží související se stárnutím organizmu. Ale i pro děti může být tato rostlina užitečná pro zlepšení určitých zdravotních potíží.
Children Playing In Grass

Podpora dětské imunity pomocí Reishi

Pokud dítě je často nemocné, znamená to, že má oslabenou imunitu. Příčiny mohou být různé – genetické, nesprávná výživa anebo potlačená imunita kvůli toxické zátěži.
Ganoderma obsahuje polysacharidy, které příznivě a nenásilně působí na imunitní systém dítěte. A hlavně, na rozdíl od léků, bez jakýchkoliv negativních dopadů na citlivý dětský organizmus. Reishi normalizuje imunitní reakce a tak velmi dobře působí na problémy, jejichž základem jsou alergické reakce. Takže je tato léčivá rostlina vhodná pro děti, které trpí alergiemi, výtokem z nosu, svěděním kůže nebo astmatem.

Očista dětského organizmu

Možná se zeptáte, kde se v dětském těle vzaly nečistoty? Bohužel už od prvního nádechu má dětský organizmus v sobě celou řadu toxických látek. Tyto nečistoty pocházejí z těla matky, kde se hromadily mnoho let.

Po narození začne dítě získávat zátěž z okolního prostředí:

  • mýdlo, šampóny, zubní pasty
  • některá barviva v oblečení
  • formaldehyd z nového nábytku nebo barvy stěn
  • očkování

I když Ganoderma nedokáže odstranit všechny druhu toxinů, velmi dobře neutralizuje zátěž těžkými kovy a zátěž léky i očkováním. Také působí proti škodlivým volným radikálům v dětském organizmu. Obzvláště pokud dítě necháváte očkovat, je dobré zařadit Ganodermu před a po očkování. Většina očkovacích látek obsahuje rtuť, hliník a další toxiny. Tyto látky Ganoderma dokáže odstaňovat z těla velmi dobře.

 Dávkování Ganodermy pro děti

Děti do jednoho roku věku mohou užívat Extrakt v dávce 100 mg denně nebo lépe Spor Reishi v dávce 150 mg denně. Děti starší jednoho roku pak Extrakt v dávce 200 mg denně a lépe Reishi Spor v dávce 300 mg denně. Ideální je vysypat obsah tobolky a smíchat s mlékem. Pokud dítěti vadí hořká chuť Ganodermy, začněte s malým množstvím, které lze postupně zvyšovat. Vybrat pro dítě správný druh Ganodermy je také velmi důležité. Samozřejmě je zcela vyloučené nechat dítě pít kávu s Ganodermou. Dítě musí dostat čistou Ganodermu bez jakýchkoliv příměsí.

Je také třeba se vyvarovat produktů s nízkou kvalitou, protože tam je riziko, že naopak dítě dostane do těla toxické látky. Asi nejlepší volbou jsou produky obsahující Spor Reishi pěstované na dlouhých dřevěných kmenech. Tato Ganoderma má lepší vlastnosti než rychlené houby pěstované tři měsíce v plastových pytlích.

Dunawood Red Reishi
Duanwood Red Reishi – Ganoderma pěstovaná tradičním způsobem na dlouhých dřevěných kmenech.

serial-reishi-button

Napsat komentář