Pomoc při cukrovce
Reishi je na prvním místě mezi léčivými rostlinami. Obsahuje přes 250 aktivních substancí, díky kterým blahodárně působí na celý organismus. Dříve se sbírala jen ve volné přírodě a pro své unikátní vlastnosti byla výsadou čínských císařů, kteří ji shromažďovali ve svých palácích.
V roce 1968, japonsko čínský tým vědců a mykologů našel způsob jak jí pěstovat, díky čemuž se stala dostupnou pro širokou veřejnost. Existují 3 způsoby pěstování a jim odpovídající i výsledné kvality a účinnost působení na organismus. 
Výzkum v Kinki
Letité studie na Lékařském výzkumném institutu university v Kinki v Japonsku prokázali, že Reishi - Ganoderma Lucidum má podobný účinek jako hormon slinivky. Užívání Reishi nejen, že nahrazuje nedostatek hormonu slinivky, ale navíc pomáhá slinivce, aby obnovila svojí funkci. A samozřejmě užívání Ganodermy nemá na rozdíl od injekcí žádné vedlejší účinky.
Se dozvíte v krátkém videu
Obracela jsem se na Vás s prosbou ohledně mé dosti silné cukrovky. Na vaše doporučení jsem začala užívat Duanwood reishi extrakt i spóry reishi. Oboje užívám asi týden a klepu na dřevo a bojím se, že to zařeknu :) ale hladina cukru mi po ránu klesla o dobré 4 - 5 jednotek. Užívám 1x extrakt a 1x spór v noci a 1x extrakt a 1 x spór ráno před jídlem. Pociťuji i celkovou úlevu nohou a jakoby odpočatost.
Vlasta R. Ostrava
Produkty a doba užívání: Duanwood Reishi Extrakt cca 6 měsíců, Duanwood Reishi Spor cca 3 měsíce 3.Nejprve ráno a odpoledne 1 tobobolka Ganoderma Extrakt, nyní ráno 1 tobolka Ganoderma Spor, odpoledne 1 tobolka Ganoderma Extrakt.Mám diagnostikovanou cukrovku a taky jsem měl zvýšené jaterní testy. Nyní velmi slušné laboratorní výsledky, většina kontrolovaných hodnot v normě. Úplně skvěle se upravil cholesterol. Subjektivní pocit z kontrolních měření glukometrem je, že při užívání pouze Ganoderma Extrakt byly výsledky lepší než při kombinaci s Ganoderma Spor.
Petr Černota - Slezská Ostrava
Mam 66let, Duanwood Red Reishi 100% Spor užívám 2 měsíce.První týden 2 tobolky ráno s vlažnou vodou nebo slabým odvarem zeleného čaje a 1 tobolku večer. Dále už jen 1 tobolku ráno asi 20 minut před snídaní. Můj zdravotní problém bylo neustálé bušení srdce , jak velké bušení tak malé tikavé. JIž čtvrtý týden zlepšení, tikavé bušení ustoupilo úplně. Nyní dobírám první krabičku a i velké bušení je téměř pryč. Takže i když jsem moc nevěřila ,sama jsem se přesvědčila. A ještě jedno překvapení, pozvolně se mi snížila váha a zůstává. S pozdravem Vlčková
Zdenka Vlčková - Šumperk
NA CO KOUKAT PŘI VÝBĚRU REISHI?
Na obsah polysacharidů a triterpenoidů. Produkty bez těchto hodnot jsou většinou bez účinku.
Konkrétní číslené hodnoty se podrobně dozvíte v seriálu.
Na způsob pěstování. Mnoho hub se dnes pěstuje rychleně - jejich kvalita je podobná jako kvalita rychlených kuřat.
Aby REISHI skutečně prospívala vašemu zdraví musí se pěstovat tak, jako když roste v divoké přírodě.
Na způsob zpracování. Jsou různé způsoby extrakce nebo drcení houbových spórů a výsledné produkty se zcela zásadně liší.
Jak by měla být REISHI zpracovaná, aby účinně léčila se dozvíte v seriálu.
Způsob kultivace
Velké většina produktů z Reishi pochází z pěstíren, kde se houby kultivují zrychleně, v plastových pytlích a to pouhé tři měsíce. Přitom v přírodě roste tato vzácná houba 12 měsíců. Nazývá se Duanwood Red Reishi.
Metoda zpracování
Pokud chcete vyhodit peníze z okna pak si pořiďte produkt, který obsahuje prášek z těla houby. Díky chitinové vláknině projde takový produkt vaším organizmem bez užitku. Pouze produkt vyrobený z kvalitního extraktu léčí.
Účinné látky
Reishi obsahuje více než 250 substatncí. Ne všechny jsou úplně prozkoumané. Aby účinkovala musí mít určitou hodnotu polysacharidů a triterpenoidů - mnoho výrobců toto neuvádí, protože používá slabé extrakty.
Seriál o REISHI
Pokud se chcete dozvědět jakým způsobem ovlivňuje Reishi funkce vnitřních orgánů, jak pomáhá léčit cukrovku a další podrobnosti a příslušné hodnoty, které by jste měli najít na etiketě kvalitních produktů s Reishi se dozvíte v 7dílném seriálu o REISHI, který  můžete zdarma získat na této stránce.


Autor seriálu

Seriál o Reishi vytvořil Pavel Štěpka na základě vlastních mnohaletých zkušeností s užíváním Reishi, díky informacím, které nasbíral při svých cestách do Asie, a na základě studia spisů tradiční čínské medicíny.
Nejvýznamější čínský herbolog, bylinář a mistr akupnktury, Li Shih-Chen uvádí ve svém medicínském díle Bencao Gangmu (čínská Farmakopei) na kterém pracoval více než 40 let, blahodárné účinky Reishi. „Lingzhi posiluje srdce, způsobuje zvýšení vitality, zlepšuje mentální aktivitu a omlazuje.“

Prohlášení o nakládání s osobními údaji
Tyto zásady se vztahují na dodržování práva na soukromí z hlediska ochrany osobních údajů a to v souvislosti s těmito webovými stránkami.
Osobní údaje jsou zpracovávány způsobem zaručujícím soulad se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Při zpracovávání osobních údajů dbáme na dodržování norem zabezpečení a důvěrnosti.
 Žádné odkazy na našich stránkách nejsou skryté. Z důvodů statistického hodnocení návštěvnosti našich webových stránek jsou nástroji třetích stran sledovány a uchovávány údaje pro statistické vyhodnocování návštěvnosti. Dále upozorňujeme, že z důvodu usnadnění procházení a orientace v těchto stránkách využívají stránky technologii cookies. Cookies jsou data, která se ukládají přímo v technickém zařízení, ze kterého jsou tyto stránky prohlíženy. Osobní údaje dále zaznamenává poskytovatel internetové konektivity a poskytovatel hostingových služeb tohoto serveru.
Tyto údaje zaznamenává na svou vlastní zodpovědnost, je vázán předpisy o důvěrnosti. Údaje o návštěvnících tohoto serveru smí zpřístupnit pouze a jenom v případě, že mu to ukládá zákon a pouze v rozsahu, který zákon ukládá.

Provozovatel webu:7 PHARMA LTD., reg. číslo 11350379, se sídlem 7 Whitechapel Road, Office 410, Londýn, Spojené království, E1 1DU 

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ

[bot_catcher]